Покриття Інтернет в Запорізькій області

Щоб підключити Інтернет в Запорізькій області, залишайте онлайн-заявку або телефонуйте ☎ (061) 228-56-78 (⚒ пн-нд 8:00-21:00).

Провести / підключити Інтернет в Запорізькій області від провайдера Укртелеком можна в наступних містах, селищах міського типу, селах:

А

Азов, Азовське

Б

Бабанівка, Бабурка, Балабине, Балки, Банівка, Бердянськ, Берестове, Біленьке, Білорічанське, Більмак, Біляївка, Борисівка, Ботієве

В

Василівка, Велика Білозерка, Велика Знам’янка, Верхня Криниця, Веселе (село), Веселе (смт), Виноградне, Вишнювате, Вільнянськ, Вовчанське, Водяне, Вознесенка, Володимирівське, Воскресенка

Г

Гуляйполе

Д

Давидівка, Данило-Іванівка, Дмитрівка, Дніпровка, Дніпрорудне, Добрівка

Е

Енергодар

З

Задорожнє, Заповітне, Запоріжжя (місто), Запоріжжя (село Веселівського району)

І

Іванівка, Інженерне, Інзівка

К

Кам’янка-Дніпровська, Канівське, Кирилівка, Комиш-Зоря, Комишуваха, Корніївка, Косівцеве, Костянтинівка, Кузнецівка, Кутузівка, Кушугум

Л

Лисогірка, Лозанівка, Лук'янівське, Любимівка (Михайлівський район), Любимівка (Оріхівський район)

М

Мала Білозерка, Мала Токмачка, Матвіївка, Мелітополь, Менчикури, Миколаївка, Мирне, Михайлівка, Михайло-Лукашеве, Молочанськ, Мордвинівка, Мостове

Н

Нижня Хортиця, Нове, Нове Запоріжжя, Новобогданівка, Нововасилівка (Бердянський район), Нововасилівка (Приазовський район), Нововодяне, Новомиколаївка (Мелітопольський район), Новомиколаївка (Новомиколаївський район), Новоолександрівка, Новопавлівка, Новопетрівка, Новоселівка

О

Оріхів, Орлівка, Орлянське, Осипенко, Островське, Охрімівка

П

Павлівське, Піскошине, Покровське, Пологи (місто), Пологи (село), Преображенка, Преслав, Приазовське, Приморськ, Пришиб

Р

Радивонівка, Райнівка, Розівка (Розівський район), Розівка (Якимівський район), Розумівка

С

Садове (Михайлівський район), Садове (Запорізька обл, Токмацький район), Самійлівка, Семенівка, Скельки, Сонячне, Спасівка, Спаське, Старопетрівка, Степанівка Перша, Степногірськ, Строганівка

Т

Таврійське , Таврія, Тернувате, Терпіння, Терсянка, Тимошівка, Токмак, Троїцьке

У

Урожайне

Ф

Федорівка

Ч

Червоне Поле, Чернігівка, Чернігово-Токмачанськ, Чкалове

Ш

Шевченка, Шевченківське, Шевченкове, Шелюги

Я

Якимівка