Покриття Інтернет в Сумській області
Щоб підключити Інтернет в Сумській області, залишайте онлайн-заявку або телефонуйте ☎ (0542) 76-74-47 (⚒ пн-нд 8:00-21:00).
Провести / підключити Інтернет в Сумській області від провайдера Укртелеком можна в наступних містах, селищах міського типу, селах:
А
Авраменкове
Б
Баничі, Басівка, Бездрик, Береза, Білани, Білка, Білогриве, Білопілля, Бобрик, Боровенька, Борозенка, Боромля, Будилка, Буринь
В
Василівка (Лебединський район), Василівка (Роменський район), Велика Бутівка, Велика Писарівка, Великі Будки, Верхня Сироватка, Веселе, Вири, Вільшана, Віхове, Володимирівка, Ворожба, Воронівка, Вороніж
Г
Гаї, Ганнівка-Вирівська, Герасимівка, Глухів, Голубці, Гостинне, Грінченкове
Д
Деркачівка, Дзеркалька, Діброва, Дігтярівка, Дружба
Ж
Жолобок
З
Заводське, Заклимок, Закумське, Зарічне, Засулля, Земляне
І
Іваниця, Іволжанське, Івотка, Імшана
К
Калинівка, Кардашівка, Кияниця, Кіндратівка, Клишки, Князівка, Конотоп, Коровинці, Корчаківка, Косівщина, Краснопілля, Кролевець
Л
Лебедин, Липова Долина, Локня, Лугівка, Лучка (Липоводолинський район), Лучка (Тростянецький район)
М
Мар'ївка, Миколаївка, Миронівка, Москалівщина, Московське
Н
Недригайлів, Низи, Нова Січ
О
Овлаші, Олександрівка, Оленинське, Олешня, Олине, Орлівка, Охтирка
П
Перемога, Писарівка, Питомник, Підлипне, Підлозіївка, Підставки, Побиванка, Попівка, Привокзальне, Прогрес, Прудище, Путивль
Р
Реви, Річки, Рогізне, Ромни, Ростов
С
Сад, Самотоївка, Свеса, Северинівка, Середина-Буда, Синівка, Славгород, Слобода, Сміле, Старе Село, Степанівка, Стецьківка, Сулими, Суми, Сушилине
Т
Таранське, Терешки, Терни, Тімірязєвка, Томашівка, Тростянець
У
Улянівка, Усок
Ф
Філонове
Х
Хмелів, Хотінь, Храпівщина, Хрещатик
Ц
Цимбалівка
Ч
Червона Гірка, Чернеччина, Чуйківка, Чумакове, Чупахівка
Ш
Ю
Я
Яганівка, Ямпіль, Ясени
В яких районах Сумської області здійснюється підключення до Інтернет?
Домашній Інтернет від провайдера Укртелеком можна підключити в наступних районах Сумської області: Білопільський, Буринський, Великописарівський, Глухівський, Конотопський, Краснопільський, Кролевецький, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Охтирський, Путивльський, Роменський, Роменський, Середино-Будський, Сумський, Тростянецький, Шосткинський, Ямпільський.