Інтернет в Остер: підключення та тарифи

АКЦІЯ Інтернет Укртелеком

АКЦІЯ!

Швидкість:
до 20 Мбіт/c

xDSL


99 грн./міс. 1

детально

Вільний Інтернет Укртелеком

ВІЛЬНИЙ

Швидкість:
до 20 Мбіт/c

xDSL


від 270 грн./міс. 2

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 50

Швидкість:
до 50 Мбіт/c

оптика


від 260 грн./міс. 2

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 100

Швидкість:
до 100 Мбіт/c

оптика


320 грн./міс.

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 200

Швидкість:
до 200 Мбіт/c

оптика


290 грн./міс.

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 1 Гбіт

Швидкість:
до 1 Гбіт/c

оптика


500 грн./міс.

детально

1 Інтернет по акційній ціні надається: 180 календарних днів з дати підключення для абонентів багатоповерхової забудови та 90 календарних днів з дати підключення для абонентів приватного сектору, після чого послуга надається за стандартним тарифом.

2 Абонплата в розмірі 270 гривень на місяць - для мешканців житлових будинків, в яких розташовано 11 чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Абонплата в розмірі 310 гривень на місяць - для мешканців житлових будинків, в яких розташовано до 10 включно ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб.

Як підключити домашній Інтернет в Остер – найчастіші питання та відповіді

⛳ Який кабельний / дротовий Інтернет підключити вдома?

Інтернет провайдер в Остер – Укртелеком підключає кабельний Оптичний Інтернет (FTTx, GPON) та надає послугу Інтернет по стаціонарній телефонній лінії (xDSL).

✨ Яка ціна на домашній Інтернет?

Тарифи Інтернет в Острі в Укртелеком – від 230 грн./міс. Вказана абонплата – за стабільний Інтернет без обмежень за трафіком, швидкістю, кількості пристроїв.

⚡️ Які діють Акції на Інтернет в 2022 році?

Триває Акція на домашній Інтернет в Остер. Скористатися пропозицією можуть нові користувачі Інтернет Укртелеком або ті абоненти, які були користувачами Інтернет від Укртелеком більше 90 днів тому, за умови приєднання до ТМУ та технічної можливості надання послуги за адресою.

⚽ Яка швидкість Інтернет від Укртелеком?

Швидкість Інтернет в Остер для роботи, навчання, дозвілля та спілкування в Укртелеком складає:

  • оптичний Інтернет – до 1000 Мбіт/с;
  • технології xDSL – до 20 Мбіт/с.

Залежить від технічних можливостей щодо конкретної адреси та обраного тарифного плану або діючої акції.

⏩ Скільки коштує підключити кабельний Інтернет?

Безлімітний Інтернет в Острі можна підключити в будинок / приватний сектор. Вартість підключення Інтернет в Остер в Укртелеком для населення складає:

  • оптичний Інтернет – від 1 грн. (залежить від адреси підключення), а при необхідності прокладання оптоволоконного кабелю на відстань до 600 метрів від розподільчої коробки, розраховується індивідуально, при цьому, є можливість оплати двома частинами;
  • Інтернет через стаціонарну телефонну лінію (технологія xDSL) – 1 грн., а при виклику майстра – 60 грн.

✅ Чи можна взяти в оренду Wi-Fi роутер або його придбати?

В Остер для користування Інтернетом можна орендувати або придбати WI-FI-роутер (модем), або використовувати власний роутер (модем). Оренда WI-FI-роутера (модема) для користування Інтернетом за технологією xDSL (тариф «Вільний») - 1 грн./міс. за умови укладання договору на 2 роки з правом викупу або 30 грн./міс. безстроково. Оренда звичайного WI-FI-роутера - 30 грн./міс. безстроково. Оренда WI-FI-термінала для користування Інтернетом за технологією GPON (лише для оптичного Інтернета) - 1 грн./мес. безстроково. Придбання звичайного WI-FI-роутера: швидкість до 100 Мбіт/с - 650 грн., швидкість до 1 Гбіт/с (1024 Мбіт/с) - 1200 грн.

▶️ Як підключити Інтернет Укртелеком?

Щоб підключити Інтернет Укртелеком в місті Остер Козелецького району Чернігівської області оформіть онлайн заявку або зателефонуйте: ☎ (0462) 61-62-63.
Поспішайте підключити надійний швидкісний Інтернет в Остер дешево – це найкращий Інтернет для телефона, планшета, комп’ютера, ноутбука, телевізора.