Інтернет в Корюківка: підключення та тарифи

тариф Вільний - Інтернет від Укртелеком

ВІЛЬНИЙ

Швидкість: до 50 Мбіт/c

xDSL


від 210 грн./міс.

детально

Увага! Нова безкоштовна послуга!

Якщо Вас цікавить, коли до вашого населеного пункту та вашої адреси буде проведено оптичну кабельну Інтернет мережу Укртелеком, перейдіть за посиланням та заповніть просту інформаційну форму. Як тільки з'явиться можливість підключити оптичний Інтернет, ми Вам зателефонуємо.

Тарифи Інтернет в Корюкоівка від Укртелеком. Поспішайте підключити безлімітний домашній Інтернет Укртелеком в Корюківка дешево!

Вартість підключення Інтернет в Корюківка – 1 грн. **

Швидкість Інтернет Укртелеком в Корюківка ****

Wi-Fi роутер (модем) Укртелеком – 1 грн. ***

Укртелеком – Інтернет провайдер в Корюківка здійснює підключення до Інтернет по існуючій телефонній лінії ***** .

Укртелеком надає краще покриття Інтернет в Корюківка та Чернігівській області *****

Якщо залишилися питання, як провести та підключити в Корюківка швидкий Інтернет Укртелеком в квартиру або приватний будинок / сектор, натисніть на кнопку "отримати консультацію".

* Для нових абонентів та абонентів, які були користувачами Інтернет Укртелеком більше 90 днів тому, за умови приєднання до ТМУ та технічної можливості надання послуги за адресою.

** При підключенні Інтернет через телефонну лінію (технології ADSL / VDSL) - 1 грн. Для "оптичний Інтернет" : розраховується індивідуально - вартість залежить від населеного пункту та адреси абонента.

*** При підключенні Інтернет через телефонну мережу. За умови укладення договору на користування Інтернет від Укртелеком терміном 24 місяці вартість оренди WI-FI модему / роутера Укртелеком - 1 грн. На регулярній основі вартість оренди даного обладнання становить 30 грн./міс. Або можна придбати роутер в Укртелеком за повну вартість чи користуватися власним модемом.

**** Залежить від технічних можливостей конкретної адреси та вибраного Вами тарифного плану або діючої акції.

***** Технології ADSL і VDSL.