Інтернет в Добрянка: підключення та тарифи

Нова мережа Укртелеком

АКЦІЯ!

Швидкість:
до 20 Мбіт/c

xDSL


79 грн./міс. 1

детально

Нова мережа Укртелеком

ВІЛЬНИЙ

Швидкість:
до 20 Мбіт/c

xDSL


від 230 грн./міс. 2

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 50

Швидкість:
до 50 Мбіт/c

оптика


260 грн./міс.

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 100

Швидкість:
до 100 Мбіт/c

оптика


270 грн./міс.

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 200

Швидкість:
до 200 Мбіт/c

оптика


290 грн./міс.

детально

Оптичний Інтернет Укртелеком

Нова мережа – 1 Гбіт

Швидкість:
до 1 Гбіт/c

оптика


500 грн./міс.

детально

1 Інтернет по акційній ціні надається: 180 календарних днів з дати підключення для абонентів багатоповерхової забудови та 90 календарних днів з дати підключення для абонентів приватного сектору, після чого послуга надається за стандартним тарифом.

2 Абонплата в розмірі 230 гривень на місяць - для мешканців житлових будинків, в яких розташовано 11 чи більше ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб. Абонплата в розмірі 260 гривень на місяць - для мешканців житлових будинків, в яких розташовано до 10 включно ізольованих помешкань, призначених та придатних для постійного проживання фізичних осіб.

Як підключити домашній Інтернет в Добрянка – найчастіші питання та відповіді

⛳ Який кабельний / дротовий Інтернет підключити вдома?

Інтернет провайдер в Добрянка – Укртелеком підключає кабельний Оптичний Інтернет (FTTx, GPON) та надає послугу Інтернет по стаціонарній телефонній лінії (xDSL).

✨ Яка ціна на домашній Інтернет?

Тарифи Інтернет в Добрянка в Укртелеком – від 230 грн./міс. Вказана абонплата – за стабільний Інтернет без обмежень за трафіком, швидкістю, кількості пристроїв.

⚡️ Які діють Акції на Інтернет в 2021 році?

Триває Акція на домашній Інтернет в Добрянка: ціна Інтернет складає лише 79 грн./міс. Інтернет по Акції Укртелеком діє 3 місяці для приватного сектору, починаючи з дати підключення. Скористатися пропозицією можуть нові користувачі Інтернет Укртелеком або ті абоненти, які були користувачами Інтернет від Укртелеком більше 90 днів тому, за умови приєднання до ТМУ та технічної можливості надання послуги за адресою.

⏩ Скільки коштує підключити фіксований Інтернет?

Безлімітний Інтернет в Добрянка можна підключити в будинок / приватний сектор. Вартість підключення Інтернет в Добрянка в Укртелеком для населення складає: оптичний Інтернет – 900 грн., Інтернет через стаціонарну телефонну лінію (технологія xDSL) – 1 грн. При необхідності прокладання оптоволоконного кабелю на відстань до 600 метрів від розподільчої коробки, вартість підключення розраховується індивідуально, при цьому, є можливість оплати двома частинами.

⚽ Яка швидкість Інтернет від Укртелеком?

Швидкість Інтернет в Добрянка для роботи, навчання, дозвілля та спілкування в Укртелеком складає:

  • оптичний Інтернет – до 1000 Мбіт/с;
  • технології xDSL – до 20 Мбіт/с.

Залежить від технічних можливостей щодо конкретної адреси та обраного тарифного плану або діючої акції.

✅ Чи можна взяти в оренду Wi-Fi роутер?

В Добрянка оренда Wi-Fi роутера (модема) складає – 1 грн./міс. за умови укладення договору на користування Інтернет від Укртелеком терміном 24 місяці з правом викупу. На регулярній основі вартість оренди обладнання становить 30 грн./міс. Також можна використовувати власний роутер (модем).

▶️ Як підключити Інтернет Укртелеком?

Щоб підключити Інтернет Укртелеком в смт Добрянка Ріпкинського району Чернігівської області оформіть онлайн заявку або зателефонуйте: ☎ (0462) 61-62-63.
Поспішайте підключити надійний швидкісний Інтернет в Добрянка дешево – це найкращий Інтернет для телефона, планшета, комп’ютера, ноутбука, телевізора.