Тарифний план «Вільний»

тарифний план Укртелеком - Вільний

Тарифний план «Вільний» – безлімітний домашній Інтернет Укртелеком зі швидкістю до 20 / 50 Мбіт/с *

Інтернет тариф «Вільний» від Укртелеком надається в більшості населених пунктів, розроблено для роботи на комп'ютері, ноутбуці, планшеті, смартфоні.

Підключення до Інтернет коштує 1 грн. ** та здійснюється по телефонній лінії Укртелеком, навіть якщо Ви не користуєтесь самим телефоном або раніше їм користувались.

Абонплата за користування Інтернет «Вільний» Укртелеком залежить від адреси підключення – від 130 грн./міс.

Увага! Діє акція «домашній Інтернет за 49 грн./міс.» для значного переліку населених пунктів – для перевірки натисніть тут.

Тимчасово призупинити послугу Інтернет коштує 1 грн. на день ***.

Вартість оренди ADSL-модему (роутер) з Wi-Fi складає 1 грн. на місяць ****.

Під час роботи в Інтернет Ваша телефонна лінія залишається вільною, таким чином Ви можете розмовляти по телефону і користуватися Інтернет Укртелеком одночасно.* В межах пропускної спроможності телефонної лінії, зі швидкістю приймання – до 20 Мбіт/с та передавання – до 3 Мбіт/с.

** Технології ADSL / VDSL (через телефонну лінію).

*** Виконується за один календарний день. Послуга припинення надається на термін, зазначений у заявці абонента, але не більше, ніж на один рік.

**** За умови укладення договору на користування Інтернетом від Укртелеком терміном 24 місяці вартість оренди WI-FI модему / роутера Укртелеком складає 1 грн. В іншому випадку, вартість оренди даного обладнання становить 30 грн./міс. Звертаємо увагу, що при наявності у Вас власного модему / роутера стандарту xDSL, брати в оренду дане устаткування в Укртелеком не потрібно.