17.10.2019

Укртелеком представив міській владі Запоріжжя плани щодо розбудови мережі оптичного Інтернету у місті.

Будівництво мережі оптичного Інтернету планується розпочати з Космічного мікрорайону. Укртелеком планує прокласти близько 100 кілометрів оптичного кабелю, що дозволить мешканцям усіх 260 багатоповерхових будинків мікрорайону (а це понад 25 тисяч домогосподарств) отримати вже у наступному році доступ до сучасних послуг. Це – Інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с і можливість користуватися додатковими Інтернет-телефонією та Інтерактивним телебаченням.

Загалом же, оператор має намір модернізувати свою мережу у всіх районах міста. Свій план щодо розбудови оптики у місті Укртелеком представив міському голові Володимиру Буряку. Міський голова позитивно оцінив бажання Укртелекому розвивати у Запоріжжі телекомунікаційну інфраструктуру. Адже місто зацікавлене у розвитку інфраструктури у різних сферах, не лише за рахунок коштів міського бюджету, а й бізнесу.

Інвестуючи у телекомунікаційну інфраструктуру міста, Укртелеком намагається вирішити питання забезпечення телекомунікаційними послугами і домашніх користувачів, і бізнес-сегмент.

Відзначимо, оптичні кабелі не містять кольорових металів, тому не цікавлять так званих «металістів», які викрадають звичайні кабелі.

Загалом у місті продовжуються випадки таких крадіжок. Укртелеком робить все можливе, аби запоріжці залишилися на зв’язку. Віднедавна оператор може надавати послуги альтернативної телефонії. Навіть в умовах продовження випадків «вирізання» мідного кабелю це дозволить містянам безперебійно користуватися стаціонарним телефоном. Особливо важливо це для соціально незахищених верств населення, літніх людей, соціально важливих об’єктів (лікарні, школи тощо).

В Укртелекомі сподіваються, що експлуатуючі та керуючі компанії будівель, ОСББ з розумінням ставитимуться до важливості реалізації таких проектів. Це дозволить оперативно вирішувати всі питання доступу до необхідної інфраструктури при виконанні робіт.

Перейти до списку всіх новин