12.08.2019

Освітяни та медики прагнуть мати стабільний, якісний Інтернет Укртелеком - до оптики підключено понад 300 медичних і освітніх закладів.

Зараз оптичний Інтернет від Укртелекому вже є у понад 300 лікарнях, центрах первинної допомоги, екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, диспансерах, територіальних медичних об’єднаннях та інших медичних закладах у різних областях країни. Швидкісний інтернет має забезпечувати роботу електронної системи охорони здоров'я eHealth.

Оптичний Інтернет від Укртелекому обрали вже більше 300 навчальних закладів в усіх областях. Переважно, це школи, зокрема, опорні, ліцеї та коледжі у районних центрах, невеликих містах чи селищах.

Укртелеком, як провайдер з найбільшим географічним Інтернет-покриттям та розгалуженою оптичною інфраструктурою, може забезпечити підключення до сучасних сервісів клієнтів у різних регіонах країни.

Зараз оператор забезпечує Інтернет-доступ майже 2,3 тисячі містах і селах країни і продовжує розширювати географію, аби мешканці країни мали доступ до сучасних сервісів.

Перейти до списку всіх новин