17.09.2020

У Хмельницькій області на кілька десятків побільшало сіл з оптичним швидким інтернетом.

Розбудовуючи телекомунікаційну інфраструктуру в області, Укртелеком у межах проекту з інтернетизації підключає до оптики низку населених пунктів:

  • Западинці, Пашутинці, Веселівка, В'язовець Красилівського району;
  • Ганнусине, Роговичі, Сягрів, Червоне Полонського району;
  • Весняне, Окіп, Квітневе, Соснівка Білогірського району;
  • Лошківці, Удріївці Дунаєвецького району;
  • Слобідка-Охрімовецька, Женишківці, Нетечинці, Гоголі, Охрімівці, Петрашівка, Пирогівка Віньковецького району. До речі, роботи з інтернетизації Віньковецького району тривають ще й у селах Дашківці, Осламів, Зоряне, Ломачинці.

Тепер ще тисячі мешканців Хмельниччини мають можливість користуватися інтернетом на швидкості до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонією та Інтерактивним ТV. Розбудова оптичної інфраструктури і підключення невеликих населених пунктів – доступ до сучасних послуг.

Зараз у Хмельницькій області оптичний інтернет від Укртелекому є у понад 120 населених пунктах, а загалом інтернет-мережа оператора покриває більше 200 міст і сіл області.

Швидкий інтернет потрібен і навчальним та медичним закладам. У цьому році до оптичної інфраструктури підключено 5 лікарень, а також низку амбулаторій, зокрема і в селах та смт: Гриців, Квітневе, Залужжя, Петрашівка, Клубівка, Поляхова, Самчики.

Укртелеком продовжує забезпечувати телекомунікаційними послугами і освітян. У 2020 році інтернет підключено у школи таких сіл: Поляхова, Денисівка, Дашківці, Червоне, Морозівка, Волиця, Петрашівка, Слобідка-Охрімовецька, Западинці, Дідківці, Самчики, Клубівка, Васьківці, Квітневе, Соснівка, Залужжя, Білогородка, Плужне.