19.03.2019

Укртелеком підключив до оптичного Інтернету 195 навчальних закладів.

Провайдер активно розбудовує цифрову інфраструктуру населених пунктів у різних областях України, підключаючи їх до сучасних послуг. Серед тих, хто надає перевагу сервісам компанії, і чимало закладів освіти. Так, оптичний Інтернет від Укртелекому обрали вже майже дві сотні навчальних закладів Вінницької, Житомирської, Київської, Волинської, Рівненської, Харківської, Одеської та інших областей країни. Здебільшого це школи, зокрема, опорні, ліцеї та коледжі у районних центрах, невеликих містах чи селищах.

Завдяки швидкісному Інтернету учні та студенти швидше навчаються. З'являється можливість для уроків онлайн, інтерактивних занять та розвитку STEM-освіти. Для вчителів всесвітня мережа відкриває доступ до усіх новітніх впроваджень, зокрема вебінарів та інших наукових трансляцій, що підвищують кваліфікацію педагогів.

Зараз оператор забезпечує Інтернет-доступ у 2260 містах і селах України. Укртелеком продовжує розширювати географію інтернет-послуг, аби мешканці країни мали доступ до сучасних сервісів.

Перейти до списку всіх новин