04.03.2019

Швидкісний Інтернет Укртелеком забезпечує роботу електронної системи охорони здоров'я eHealth, що відповідає за автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією онлайн.

Останнім часом спостерігається зростаюча необхідність лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, диспансерів та інших медичних закладів мати доступ до стабільного, якісного Інтернет-доступу.

Зі свого боку Укртелеком, як провайдер з найбільшим географічним Інтернет-покриттям та розгалуженою оптичною інфраструктурою, забезпечує підключення до сучасних сервісів клієнтів у різних регіонах країни. Протягом року оператор підключив до Інтернету втричі більше медичних закладів, ніж у попередньому, їх кількість збільшилась до 200 - у Рівненській, Хмельницькій, Полтавській, Черкаській, Дніпропетровській та інших областях.

Оптичний Інтернет від Укртелекому використовують в: сотні лікарень, півсотні центрів первинної допомоги та інших профільних установах по всій країні, зокрема центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, диспансерах, ветлікарнях, обласних лабораторних центрах, територіальних медичних об’єднаннях, комунальних закладах охорони здоров’я.

Перейти до списку всіх новин