01.10.2019

Школи, в яких підключено оптичний Інтернет Укртелеком, спожили у вересні майже 130 тисяч гігабайт трафіку.

Укртелеком порівняв обсяги спожитого трафіку протягом останніх двох місяців (серпень-вересень) у сотнях шкіл України. Як свідчать дані, освітяни активно користуються швидкісним Інтернетом. У середньому у вересні одна школа, що підключена до мережі оптичного Інтернету (Gigabit Passive Optical Network), використала понад 400 Гб трафіку. Якщо порівнювати із серпнем, освітні заклади стали споживати на 75 % більше трафіку з початком навчального року.

Загалом, оптичний Інтернет від Укртелекому обрали вже понад 300 навчальних закладів у всіх областях. Переважно це школи, зокрема, опорні, ліцеї та коледжі у районних центрах, невеликих містах чи селищах. Освітяни надають перевагу швидкісному Інтернету на швидкостях до 50 Мбіт/с і до 100 Мбіт/с.

Нагадаємо, Укртелеком спільно із словенською телекомунікаційною компанією «Іскрател» розпочав реалізацію масштабного дворічного проекту з розбудови мережі оптичного Інтернету за технологією GPON. Він передбачає будівництво понад 3,5 тис. кілометрів волоконно-оптичних ліній, у результаті чого широкосмугові мережі доступу охоплять оселі в майже 300 невеликих містах та селах.

Перейти до списку всіх новин