24.11.2020

Лінійка тарифів на ТБ для інтернет-користувачів Укртелекому за спеціальною пропозицією.

Оновлену лінійку тарифних планів на сучасне телебачення для користувачів інтернету від Укртелекому розроблено з урахуванням вподобань глядачів.

До найдешевшого тарифного плану «Ексклюзив» вже включено понад 180 українських та світових телевізійних каналів, у тому числі і преміального сегменту (наприклад, FOX, SONY, Nat Geo Wild, Nick Jr., Viasat Viasat History, Viasat Nature HD, Cine+ HD, Cine+Hit HD, Cine+Legend, Cine+Kids HD, Cine+Mix), бібліотека фільмів, серіалів та шоу. Бажаючі обрати «Інтерактивне TV» можуть протягом тижня лише за 1 гривню тестувати і оцінювати «Ексклюзив», а вже потім робити свій вибір. При підключенні до кінця грудня діє спеціальна пропозиція – щомісячна плата 99 грн протягом року і тільки потім вже буде регулярна вартість – 159 грн. До речі, спеціальні умови поширюються і при переключенні вже існуючих користувачів з інших тарифних планів (протягом року 99 грн).

Загалом же оновлена лінійка має ще низку пакетів на різні смаки: «Ексклюзив кіно», «Ексклюзив спорт», «Ексклюзив ультра». Це – тарифні плани, які крім контенту «Ексклюзив» мають тематичні доповнення: кіно, спорт тощо.

Як свідчить статистика, з оновленою лінійкою тарифних планів, яка включає уподобання споживачів, спостерігається позитивна динаміка підключень та переключень.

Клієнти «Інтерактивного TV» можуть самостійно керувати переглядом ефіру на своєму телевізорі, ставити телепрограми на паузу, перезапускати передачі прямого ефіру на початок або переглядати їх у записі, одночасно дивитися різні передачі на телевізорі, комп’ютері, планшеті чи телефоні (двох мобільних пристроях).