11.06.2020

Укртелеком розбудовує у Житомирській області сучасну телекомунікаційну інфраструктуру для тисяч мешканців.

Протягом останнього часу Укртелеком реалізовує низку проектів з підключення до швидкісного інтернету невеликих населених пунктів області. Так, у межах одного з них тисячі мешканців Житомирщини уже можуть користуватися інтернетом на швидкості до 200 Мбіт/с та 1 Гб/с, інтернет-телефонією та Інтерактивним ТV. Для цього оператор проклав майже 200 оптичного кабелю у 24 населених пунктах. І тепер Заріччя, Наталівка, Олександрівка, Полянка, Ігнатпіль, Гладковичі, Рижани, Жовтнівка, Дубище, Дідківці, Корнинське, Корнин, Словечне, Антоновичі, Тхорин, Верпа, Можари, Іванопіль, Великі Коровинці, Михайленки, Вільшанка, Волосівка, Короченки, Кілки уже можуть користуватися сучасними послугами.

А зараз тривають роботи у Брусилівському районі, де вже побудовано десятки кілометрів волоконно-оптичного кабелю. Вже скоро до оптики підключаться Нові Озеряни, Привороття та Кочерів. Загалом новий проект у Житомирській області передбачає підключення до оптичного інтернету ще десятків сіл у різних районах.

Варто зазначити, що усі роботи проводяться з дотриманням заходів безпеки у карантинний період. А до робіт залучаються місцеві і регіональні підрядники.

Будівництво GPON-мереж у сільській місцевості дозволяє скорочувати цифровий розрив у країні і її мешканці отримують можливість користуватися сучасними телекомпослугами «як у містах», розвивати свої громади, бізнес і багато чого іншого.