19.09.2019

Нова оптична мережа Інтернет, яку Укртелеком розбудовує у невеликих населених пунктах, вже налічує понад 5000 абонентів.

Тепер до послуг користувачів – Інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с, Інтернет-телефонія, Інтерактивне телебачення.

Проект з розбудови оптичної мережі і підключення сіл до швидкісного Інтернету реалізується у майже 300 населених пунктах України. Уже прокладено 1,2 тисячі кілометрів оптики.

Укртелеком – національний інфраструктурний провайдер Інтернет, що має найпотужнішу в Україні національну магістральну мережу передачі даних, розгалужену оптичну мережу доступу і багаторічний досвід будівництва і експлуатації телекомунікаційних мереж за різними технологіями. Оператор розбудовує оптичну інфраструктуру, що є необхідною базою для реалізації таких національних проектів як, наприклад, «Держава у смартфоні», телемедицина, електронна освіта тощо, забезпечує Інтернетом мешканців майже у 4500 населених пунктах України. У період з вересня 2018 по серпень 2019 оператор побудував майже 3 000 км волоконно-оптичних ліній зв'язку і підключив сотні об'єктів соціальної інфраструктури, а саме: об'єднані територіальні громади (ОТГ), навчальні і медичні заклади по всій території України.

Перейти до списку всіх новин